Zagrebačka županija osigurala sredstva za snage civilne zaštite

Zagrebačka županija osigurala je 636 800 eura za snage civilne zaštite Zagrebačke županije.

U povodu obilježavanja Dana civilne zaštite, župan Zagrebačke županije Stjepan Kožić dodijelio je predstavnicima operativnih snaga sustava civilne zaštite Zagrebačke županije ugovore u vrijednosti 636.800 eura.

Sredstva u iznosu od 13.300 eura dodijeljena su Društvu Crvenog križa Zagrebačke županije za sufinanciranje opremanja županijskih interventnih timova.

Zagrebačka županija financirat će sustav zaštite od požara na području Zagrebačke županije s 599.600 eura, a ugovor je dodijeljen Vatrogasnoj zajednici Zagrebačke županije. Za sufinanciranje redovite djelatnosti Hrvatske gorske službe spašavanja za stanicu Samobor osigurano je 16.431,25 eura, a za stanicu Zagreb 7.468,75 eura. Osigurana su i sredstva za sufinanciranje programa Hrvatske udruge za obuku potražnih pasa i to u iznosu od 4.000 eura.

Scroll to Top
Skip to content