DCK Zagrebačke županije na obilježavanju Dana branitelja Samobora
Predstavnici Društva Crvenog križa Zagrebačke županije, predvođeni ravnateljicom Drinkom Soptom, sudjelovali su 18. rujna u Samoboru na obilježavanju Dana branitelja i 34. obljetnice mobilizacije 151. samoborske brigade. U Parku domovinske zahvalnosti položeni su vijenci i zapaljene svijeće u čast 62 poginula samoborska branitelja. Okupljene su pozdravili predsjednik Koordinacije udruga branitelja Samobora i Svete Nedelje Miljenko […]
DCK Zagrebačke županije na obilježavanju Dana branitelja Samobora Read More »










