Čestitamo Vam 25. 10. Dan dobrovoljnih darivatelja krvi

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Drage darivateljice i darivatelji,

Čestitamo Vam od srca 25. 10. Dan dobrovoljnih darivatelja krvi te zahvaljujemo na svakoj dozi darovane krvi.

Sukladno Pravilniku o priznanjima Hrvatskog Crvenog križa, na području Zagrebačke županije zaslužena jubilarna priznanja za darovnu krv  35, 50, 55, 75, 100 puta te za završna i obiteljska priznanja ostvarila su 148 darivatelja krvi, na što smo iznimno zahvalni i ponosni. Hvala Vam od srca!

Ove godine zbog pandemije koronavirusa i sveukupne epidemiološke situacije nismo bili u mogućnosti  organizirati tradicionalno okupljanje i druženje dobrovoljnih darivatelja krvi pod pokroviteljstvom župana Zagrebačke županije. Zaslužena priznanja i zahvalnice biti će uručene u gradskim društvima Crvenog križa.

Darujući krv ugradili ste dio sebe u živote drugih ljudi ostavljajući na taj način neizbrisiv trag u njihovim životima te postali karika koja povezuje zdravlje i bolest na najčovječniji način, darujući onima u potrebi  nadu u oporavak i daljnji život.

Dragi darivatelji krvi, ovim vam putem želimo zahvaliti na iskazanoj ljubavi i humanosti, kao i na svemu što činite kako bi se izgradila i podigla svijest ljudi o kulturi kontinuiranog davanja krvi kao građanskoj dužnosti. Cijenimo vašu plemenitost i od srca vam čestitamo.[/vc_column_text][vc_single_image image=”1272″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row]

Scroll to Top
Skip to content