Novi predsjednik Društva Crvenog križa Zagrebačke županije

[vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”NOVI PREDSJEDNIK DRUŠTVA CRVENOG KRIŽA ZAGREBAČKE ŽUPANIJE JE DR. IVICA CVETKOVIĆ” font_container=”tag:p|font_size:20px|text_align:left|color:%23000000|line_height:22px” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]Na sjednici Skupštine Društva Crvenog križa Zagrebačke županije održanoj 9. veljače 2017. u Ivanić-Gradu za novog predsjednika Društva izabran je dr. Ivica Cvetković.

Dosadašnja predsjednica dr. Štefica Kamenarić-Filipović izabrana je za počasnu članicu Društva.

Za potpredsjednice izabrane su Dunja Vlašić, ravnateljica GDCK Jastrebarsko te Irena Martak, članica GDCK Vrbovec.

Uz izbor vodstva, na sjednici je prihvaćeno izvješće o radu u 2016. godini te napravljen osvrt na proteklo četverogodišnje razdoblje rada Društva. Istaknuta je odlična suradnja s Zagrebačkom županijom koja najvećim dijelom financira rad Društva, a putem njega i aktivnosti gradskih društva Zagrebačke županije.

Ravnateljica DCK Zagrebačke županije, Andrea-Silvija Hotujac je naglasila da su budući ciljevi ove humanitarne udruge veća vidljivost i otvorenost prema javnosti te uključivanje još većeg broja volontera, posebice mlađe populacije, u aktivnosti DCKZŽ.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Scroll to Top
Skip to content