DCK Zagrebačke županije na Kampu kriznog menadžmenta

U Logističkom centru civilne zaštite (RCZ MUP) u Jastrebarskom održan je Kamp kriznog menadžmenta na kojemu su sudjelovali studenti Veleučilišta Velika Gorica i Zdravstvenog veleučilišta Zagreb, a Društvo Crvenog križa Zagrebačke županije predstavilo im je djelovanje Crvenog križa tijekom kriznih situacija.

Društvo Crvenog križa Zagrebačke županije je na poziv Veleučilište Velika Gorica održalo prezentaciju o aktivnostima i zadaćama Crvenog križa tijekom različitih kriznih situacija.

Delatnici i volonteri GDCK Jastrebarsko okupljenima su mjerili tlak i šećer u krvi.

Cilj kampa bio je studentima omogućiti praktičnu primjenu znanja i vještina u terenskim uvjetima.

Tijekom tri dana trajanja kampa uspostavljeno je šatorsko naselje sa svim sadržajima potrebnim za funkcioniranje privremenih šatorskih naselja za zbrinjavanje ugroženih i stradalih osoba u kriznim situacijama.

Scroll to Top
Skip to content