Sastanak ravnatelja društava Crvenog križa središnje Hrvatske u ZMC-u

U novoizgrađenom Zelinskom multifunkcionalnom centru (ZMC) održan je sastanak ravnatelja Crvenog križa s područja središnje Hrvatske.

Ravnatelji društava Crvenog križa Zagrebačke, Bjelovarsko-bilogorske, Karlovačke i Sisačko-moslavačke županije, GDCK-a Zagreb i izvršni predsjednik Hrvatskog Crvenog križa Robert Markt okupili su se na radnom sastanku u novome objektu Gradskog društva Crvenog križa Sv. Ivan Zelina.

Glavne teme sastanka bile su unapređenje rada društava Crvenog križa te plan aktivnosti za daljnje razdoblje.

Na sastanku je sudjelovala i ravnateljica Društva Crvenog križa Zagrebačke županije Drinka Sopta.

Svi okupljeni imali su prilike razgledati prostor novoizgrađenog Zelinskog multifunkcionalnog centra čiju je realizaciju sufinancirala Europska unija iz Europskog fonda za regionalni razvoj, a u kojemu se, među ostalim, nalaze i knjižnica te centar za prevenciju.

 

Scroll to Top
Skip to content