Humanitarna akcija “Solidarnost na djelu”

Danas, 8. listopada 2021. godine diljem Hrvatske provodi se 49. humanitarna akcija „Solidarnost na djelu“ pod geslom “Ne dvoji za drugog odvoji”. Riječ je o najstarijoj zajedničkoj akciji svih društava Hrvatskog Crvenog križa, a namijenjena je ljudima u potrebi.

Financijska sredstva prikupljaju se putem novčanih bonova od pet i jedne kune te putem uplata na žiro račune društava Crvenog križa. Od prikupljenih sredstava nabavit će se humanitarna pomoć sukladno potrebama korisnika na terenu: hrana, higijena, peći na drva i ogrjev i slično.

Materijalna dobra poput odjeće, obuće, hrane i higijene, prikupljaju se u društvima Crvenog križa te na drugim mjestima na kojima će gradska društva organizirati prikupljanje.

Obratite se svom društvu Crvenog križa, donirajte i pomozite onima kojima je najpotrebnije.

Scroll to Top
Skip to content