Ljetni odmor za školarce Zgb županije

Kao i prethodnih godina, i ove su godine školarci imali prilike ljetovati u nekome od odmarališta Crvenog križa.

I ove godine uz financijsku potporu Društva Crvenog križa Zagrebačke županije djeca s područja Zagrebačke županije, a u organizaciji Crvenog križa Dugo Selo, Gradskog društva Crvenog križa Ivanić-Grad, GDCK – a Jastrebarsko, Crvenog  križa Samobor, GDCK-a Sveti Ivan Zelina, Gradskog društva Crvenog križa Vrbovec, Crvenog križa Zaprešić i Crvenog križ Velika Gorica ljetuju u odmaralištima Crvenog križa Zaprešić u Selcu, Crvenog križa Zagreb u Novom Vinodolskom, odmaralištu Društvo Naša djeca u Lošinju i odmaralištu grada Vrbovca u Nerezinama.Kao i svake godine osim kupanja, škole plivanja i odmora za školarce osmišljen je i edukativno-zabavni program za svaki dan!

Želimo im nova prijateljstva i nezaboravne uspomene i drago nam je da smo dio ove priče.

 

Scroll to Top
Skip to content