Jučer su djeca s područja Sisačko-moslavačke županije iz Dvora, Gline, Hrvatske Kostajnice, Petrinje, i Siska otputovala na more. Djeca će na moru boravit od 18. do 25. srpnja u odmaralištu Crvenog Križa Zaprešić u Selcu. Na inicijativu Društva Crvenog Križa Zagrebačke županije, Zagrebačka županija donirala 35.000,00 kuna i omogućila ljetovanje za tridesetero djece.

Pored sunca, kupanja i mora za djecu će tijekom boravka biti organizirane edukativne radionice i jednodnevni izleti na Krk.

Želja nam je bila omogućiti djeci s područja Sisačko-moslavačke županije koju je krajem 2020. godine pogodio veliki potres da u društvu svojih vršnjaka lakše prebrode stres izazvan potresom, pokazati da nisu zaboravljeni, omogućiti sklapanje novih prijateljstava, naučiti dijeliti iskustva u dobrim i lošim situacijama.

Prethodni članakSljedeći članak
X