Zajedno do fondova EU

Europska Unija

Zajedno do fondova EU

Projekt je sufinancirala Europska Unija iz Europskog socijalnog fonda

Od 7. do 9. rujna ove godine održan je Završni volonterski kamp za sve učenike, mentore i koordinatore uključene u projekt Razvoj školskog volontiranja uspostavom mreže volonterskih klubova Crvenog križa.  Sudjelovalo je 120 osoba, od čega 24 mentora i koordinatora s lokalnih područja Vrbovca, Velike Gorice, Dugog Sela, Sv. I. Zeline, Ivanić-Grada, Zaprešića, Samobora i Jastrebarskog.

Osim kratkog dijela gdje smo ponavljali pružanje Prve pomoći u sklopu Svjetskog dana prve pomoći (8.9.), većinu vremena smo provodili kupajući se, igrajući badminton, odbojku, skrivača ili družeći se sa svojim vršnjacima. Osim evaluacije kako nam je bilo sudjelovati, podijelili smo i plakete za sudjelovanje.

Vjerujemo da vam je svima bilo super jer smo vidjeli koliko se zabavljate te se nadamo da će ovo biti divna uspomena za još dugo, dugo vremena.

Hvala svima na sudjelovanju od strane Projektnog tima i ravnateljice Andree.

Prethodni članakSljedeći članak
X