Održana izborna Skupština Hrvatskog Crvenog križa Društva Crvenog križa Zagrebačke županije

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Dana 09. veljače 2021. godine održana je zajednička sjednica Skupštine Hrvatskog Crvenog križa Društva Crvenog križa Zagrebačke županije 6. i 7. saziva. Zbog epidemioloških mjera, Sjednica je održana elektroničkim putem. Skupština Hrvatskog Crvenog križa DCK Zagrebačke županije 6. saziva usvojila je Izvješće Hrvatskog Crvenog križa DCK Zagrebačke županije za 2020. godinu i za mandatno razdoblje od 2017. do 2021. godine. Usvojen je financijski izvještaj za 2020. godinu te izvješće nadzornog odbora za 2020. godinu.

Nakon usvajanja spomenutih izvješća, s radom je započeo 7. saziv Skupštine Hrvatskog Crvenog križa DCK Zagrebačke županije koji je izabrao i novo vodstvo Hrvatskog Crvenog križa DCK Zagrebačke županije.  Za predsjednika Hrvatskog Crvenog križa DCK Zagrebačke županije  jednoglasno je izabran dosadašnji predsjednik Ivica Cvetković, dr. med. spec. OM, a za potpredsjednike izabrani su Ivana Bajt i Denis Ljevaković.

Izabran je i novi  Odbor Hrvatskog Crvenog križa DCK Zagrebačke županije u sastavu: Ivana Bajt, Renata Deak, Anica Francetić Kufrin, Gordana Kocaj, Denis Ljevaković, Jelena Mucko, Branka Puhelek i Dunja Vlašić.
Za članove Nadzornog odbora izabrani su: Štefica Kamenarić-Filipović, Anita Ranogajec i Dubravka Stanić.

U novi saziv Skupštine izabrani su: Ivana Bajt, Branko Škulec, Nevenka Stipić,  Gordana Kocaj, Kristijan Katinić, Sunčica Navrtek, Branka Puhelek, Štefica Kamenarić-Filipović, Mirjana Hranjec Banovec, Ivica Cvetković, Anica Francetić Kufrin, Franjo Horvat, Vladimir Šinko, Denis Ljevaković, Dubravka Kablar, Ksenija Čuljak, Irena Martak, Jelena Mucko, Anita Ranogajec, Ivan Jurkin, Renata Deak, Suzana Strunjak, Dunja Vlašić, Dubravka Stanić i Martina Šolčić.

Novi saziv Skupštine Hrvatskog Crvenog križa DCK Zagrebačke županije prihvatio je i Plan djelovanja Hrvatskog Crvenog križa za mandatno razdoblje od 2021. do 2025. godine.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Scroll to Top
Skip to content