Zajedno do fondova EU

Europska Unija

Zajedno do fondova EU

Projekt je sufinancirala Europska Unija iz Europskog socijalnog fonda

U sklopu EU projekta „Razvoj školskog volontiranja uspostavom mreže volonterskih klubova Crvenog križa“ održan je 5. partnerski sastanak.

U srijedu, 27.6.2018., u uredu ravnateljice DCK Zagrebačke županije održan je 5. partnerski sastanak u sklopu projekta „Razvoj školskog volontiranja uspostavom mreže volonterskih klubova Crvenog križa“. Na sastanku su, osim projektnog tima – Andree Silvije Hotujac, Petre Kralj i Ive Jurčić, bili prisutni i predstavnici partnera – Željko Jurković i Dario Car iz Udruge Glas mladih Križevci, Klementina Stepinac iz SŠ Jastrebarsko te Nena Franić iz OŠ Ivan Benković, Dugo Selo.

Razgovaralo se o tijeku projekta te provedenim aktivnostima te o mogućim načinima što uspješnije provedbe nadolazećih aktivnosti Okruglog stola i Završnog volonterskog kampa.

Prethodni članakSljedeći članak
X