Zajedno do fondova EU

Europska Unija

Zajedno do fondova EU

Projekt je sufinancirala Europska Unija iz Europskog socijalnog fonda

U sklopu EU projekta „Razvoj školskog volontiranja uspostavom mreže volonterskih klubova Crvenog križa“ održan je 6. partnerski sastanak.

U petak, 19.10.2018., u prostoru Cinestar Arene Zagreb održan je 6. partnerski sastanak u sklopu projekta „Razvoj školskog volontiranja uspostavom mreže volonterskih klubova Crvenog križa“. Na sastanku su, osim projektnog tima – Andree Silvije Hotujac, Petre Kralj i Ive Jurčić, bili prisutni i predstavnici partnera – Željko Jurković i Dario Car iz Udruge Glas mladih Križevci, Klementina Stepinac iz SŠ Jastrebarsko te Nena Franić iz OŠ Ivan Benković, Dugo Selo.

Razgovaralo se o rezultatima projekta, predstavljanju Završne konferencije i završetku projekta.

Prethodni članakSljedeći članak
X