Zajedno do fondova EU

Europska Unija

Zajedno do fondova EU

Projekt je sufinancirala Europska Unija iz Europskog socijalnog fonda

Kroz mjesec prosinac organizirana su i održana prva mjesečna druženja svih učenika volontera uključenih u projekt „Razvoj školskog volontiranja uspostavom mreže volonterskih klubova Crvenog križa“. Druženja su organizirana na lokalnoj razini svih društava Crvenog križa Zagrebačke županije  – u Sv. Ivanu Zelini, Zaprešiću, Dugom Selu, Vrbovcu, Ivanić-Gradu, Velikoj Gorici, Jastrebarskom i Samoboru.

Druženja su bila edukativnog i zabavnog karaktera. Učenike smo upoznali s poviješću i  temeljnim načelima Crvenog križa, a u zabavnom dijelu su se igrale društvene igre. Svim volonterima podijeljene su i pohvalnice za hrabro uključivanje u naš projekt, a kako nam je bilo, pogledajte na našoj Facebook stranici.

Međusobno upoznavanje i povezivanje učenika volontera na našim druženjima važan je korak prije odvijanja sljedeće faze projekta – edukativnih kampova za učenike uključene u projekt. Kampovi će se održati u siječnju i veljači iduće godine, u Domu Crvenog križa Zagreb na Sljemenu.

Prethodni članakSljedeći članak
X