Posjet hrvatsko-francuske delegacije projekta „Zajedno protiv dječjeg siromaštva“

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Priložena fotografija je preuzeta s URL: https://www.zagrebacka-zupanija.hr/

 

U organizaciji Zagrebačke županije, predstavnici francuske delegacije projekta „Zajedno protiv dječjeg siromaštva“ posjetili su Zagrebačku županiju radi upoznavanja uloge, programa i mjera Zagrebačke županije u organiziranju socijalne skrbi.

Uz Kseniju Čuljak, pročelnicu UO za zdravstvo i socijalnu skrb, na predstavljanju uloge, programa i mjera Zagrebačke županije je sudjelovala Andrea-Silvija Hotujac, ravnateljica DCK Zagrebačke županije – koja je predstavila projekte i aktivnosti Društva Crvenog križa Zagrebačke županije.

U ime Zagrebačke županije događanju je prisustvovala zamjenica župana Nadica Žužak.

„Zajedno protiv dječjeg siromaštva“ je projekt hrvatsko-francuske suradnje koji se financira kroz program Twinninga, a započeo je u siječnju 2017. te se provodi zaključno do srpnja 2018. godine.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_facebook][/vc_column][/vc_row]

Scroll to Top
Skip to content