Održane edukacije za mentore volontera u sklopu projekta „Razvoj školskog volontiranja uspostavom mreže volonterskih klubova Crvenog križa“

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Zajedno do fondova EU
Europska Unija
Zajedno do fondova EU.
Projekt je sufinancirala Europska Unija iz Europskog socijalnog fonda

 

 

 

 

 

DCK Zagrebačke županije prema planu nastavlja provoditi europski projekt Razvoj školskog volontiranja uspostavom mreže školskih volonterskih klubova Crvenog križa i raditi na edukacijama i stručnosti svih suradnika uključenih u projekt. Nakon provedenih edukacija za koordinatore volontera, tijekom rujna i listopada održane su edukacije za mentore volontera, odnosno predstavnike iz svih 32 škole. Na edukaciji su mentori informirani o projektu, projektnim aktivnostima te educirani o vrstama volontiranja, zakonskom okviru,  volonterskim pozicijama, a posebno o školskom volontiranju.

Tijekom edukacija mentorima su podijeljeni tableti koji će im olakšati komunikaciju s volonterima i njihovo koordiniranje, a sve putem mobilne aplikacije koja se izrađuje posebno za Projekt.

 

                       [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_facebook][/vc_column][/vc_row]

Scroll to Top
Skip to content