Zajedno do fondova EU

Europska Unija

Zajedno do fondova EU

Projekt je sufinancirala Europska Unija iz Europskog socijalnog fonda

Od 02.02.do 04.02. održan je treći edukativni kamp za učenike volontere koji su u timu Vršnjačka podrška učenicima i djeci migrantima, u sklopu europskog projekta Razvoj školskog volontiranja uspostavom mreže volonterskih klubova Crvenog križa.

Predavačica Monika Peršin je kroz interaktivne vježbe i edukaciju podučila mlade volontere o načinima učenja, mnemotehnikama koje mogu koristiti prilikom učenja, kako prenijeti znanje svojim vršnjacima te o stereotipima, predrasudama i toleranciji.

Između učenja i predavanja bilo je vremena i za snježne radosti jer nas je vrijeme ponovno počastilo obilnim snijegom.

Ovo je ujedno bio i posljednji edukativni kamp za naše volontere na kojem su se stvorila nova divna prijateljstva, stekla nova znanja i vještine te sada tako osnaženi i obogaćeni zajedno krećemo u provođenje volonterskih aktivnosti po cijeloj Zagrebačkoj županiji.

Prethodni članakSljedeći članak
X